PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5362}

Egzorcysta II: Heretyk

Exorcist II: The Heretic
5,0 5 764
oceny
5,0 10 1 5764
2,6 10
ocen krytyków
Egzorcysta II: Heretyk
powrót do forum filmu Egzorcysta II: Heretyk

Sam pomysł/fabułę, którą jednak nie zrozumiałem w 100% daję 8/10.
Wykonanie nieco gorsze, ale lata 70, nawet ciut się bałem, zwłaszcza jak światło tego ustrojstwa co chwila twarz im oświetlało,

Kto mi wyjaśni jaką rolę miał w tym Kokumo i czemu kazał księdzu swoją wiarę udowodnić. Ten wszedł w te gwozdzie które przebiły mu stopę, a nagle obudził się w jakimś laboratorium

ocenił(a) film na 6
sitrej

Chodziło o ukazanie siły wiary. To był test na siłę woli (rzut k10 xD). Jeżeli poddałby się i nie wszedłby w gwoździe, poszedłby stamtąd bez informacji. To było widzenie pod wpływem hipnozy (połączył się z Regan). W rzeczywistości wszedł do szpitala i zaczął szukać doktora Kokumo. Gdyby nie wszedł w gwoździe podczas widzenia - nie znalazłby go albo znalazłszy doktora, odwróciłby się na pięcie i wyszedłby.
Kokumo był "złotym dzieckiem", który pozbył się Pazuzu ze swego ciała raz na zawsze.

Przy scenie, w której pękają ściany budynku i wyrwa tli się niebieskim światłem, parsknąłem śmiechem. Myślałem, że zaraz wyjdzie z niej Pinhead i wypowie swoją kwestię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones