PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 807
ocen
5,7 10 1 21807
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

uśmiałam się

ocenił(a) film na 3

Doprawdy, zabawny film. Nie wiem, co dokładnie ma w nim być takiego strasznego. Ja musiałam przewijać sporą część filmu, bo nic się nie działo. A jak juz się działo, to i tak nic odkrywczego. To już było... A jedna z ostatnich scen, ta w jaskini(właściwie tunelu), gdy facet egzorcyzmował Mrs. Scorupco:), jest po prostu śmieszna, muszę przyznać, że miałam niezły ubaw. Ogólnie dno i jeszcze trochę szlamu.

ocenił(a) film na 10
beige

CO TY WIESZ NA TEMAT TEGO FILMU !!! SKORO GO PRZEWIJAŁEŚ !!! FILM TRZEBA ZROZUMIEĆ !!! A TY WIDOCZNIE CZEKAŁEŚ TYLKO NA STRASZNE SCENKI !!! NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA CO TO FILM !!! POZDRAWIAM I PROPONUJE OGLĄDAC FILMY W CAŁOŚCI A NIE WĄTKAMI BO NIC NIE ZROZUMIESZ.

ocenił(a) film na 5
Bartek2108

Zgadzam się. Nie ma nic bardziej denerwującego niż komentarze osób które nie widziały nawet filmu w całości. Przewijają sobie filmy, patrzą że nie ma krwi, trupów, strzelanin... I walą komentarz, że film nudny jak cholera. Widocznie takie osoby nie rozumieją, że sercem każdego filmu (a w szczególności horroru)jest klimat.
Ja akurat film widziałem, w nocy, ze słuchawkami na uszach. Nie podobał mi się. W ogóle mnie nie przestraszył. Na takiego "twardziela" jak ja potrzeba oryginalnego "Egzorcysty" ;)

Chidder

Chiddler to obejrzyj sobie Cradle of Fear albo w ostateczności August Underground Mordum! Chociaż muszę dodać, że tego drugiego nikomu nie polecam :)

tedi_

i dobrze że nie polecasz bo to dno,takie filmy mozna polecić komuś do kolacji kto ma za duży apetyt.Mozna puścić pawia ale na pewno nie wystraszą.

ocenił(a) film na 4
beige

Jakby nie patrzeć film jest na prawdę bardzo słaby, strata czasu.

borys21

lepszy niż 2 część..............................................................

użytkownik usunięty
beige

zgadzam sie z toba ogólnie zecz bioronc wszystkie filmy z tytulem poczatek to gnioty nie warte wydawania kasy co za rezyserzy podejmuja ten temat chyba wytwórnie amerykanskie im na sile wciskaja takie pomysly dobry rezyser nie powiela tematu a partacz tak!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1

hee, moment, jaki klimat, jaki horror?:D

zgadzam się absolutnie, iż scena w jaskini(?) powala komizmem, że filmu nie można nazwać horrorem nawet jeżeli kiedyś tam powstał egzorcysta znacznie lepszy (i tak uważam, że był przeciętny)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones