PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 813
ocen
5,7 10 1 21813
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

Według mnie to dobry film(7/10), ale gorszy od "Egzorcysty" z 1973r. chociaż to nie remeak. Szczególnie zwraca uwagę końcówka, gdzie można się naprawdę bać. Ogólnie można oglądnąć, ale mając do wyboru to i pierwowzór polecam ten drugi.

użytkownik usunięty
saruman22

Jak to mowie, ilu ludzi tyle opini. Wiec ja powiem od siebie, jak moge. Bać ? Na tym filmie jedynie sie znudzilem i nie wysiedzialem do końca. Nie tego oczekuje po nowych filmach. Niekoniecznie chodzi o fabule ale wykonanie, ten komputer, te hieny i ten demon niech sobie do kieszeni to wsadza :). Dla mnie porazajace wykonanie. Zdecydowanie wole klasyki. A co do Ezgorcysty pierwowzoru to nic go nie dogoni i tyle.

Zgadzam się z przedmówcą.Moim zdaniem również pierwowzór jest najlepszy , mimo tylu lat nadal zachwyca :).

ocenił(a) film na 6

Dokładnie, filmik średniawy i przede wszystkim nudny. Niczym nie zaskakuje, wszystko to już znamy. Jak przystało na nową produkcję jest on naszpikowany SFX. Komuś mogą się one podobać, dla mnie jednak są one plastikowe i nienaturalne.
Na koniec jedna uwaga - TVN wszedł w buty Polsatu, dając blok reklamowy na minute przed końcem seansu. Niestety, wyszedłem w tym czasie i przegapiłem końcówke. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones