PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 813
ocen
5,7 10 1 21813
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

cos a'la wloskie horrory z lat 70tych z efektami specjalnymi tak beznadziejnymi ze nawet chyba wiedźmin mial lepsze efekty! a scena na placu sw. Piotra to po prostu przyklad takiej amatorki ze az dech zapiera!!! kto nie widzial musi obejrzec!! ja sie w sumie niezle usmialem ze to moglo wejsc do kin w XXI wieku!!!

użytkownik usunięty
dziobak100

Siemasz. Kurde, zgadzam sie z toba zdecydowanie!!! To jest mega shit... Po co robic prequel zupelnie bez pomyslu i umiejetnosci... Te dzisiejsze horrory to jest poprostu tania komercja!!! Cos co zasluguje na miano prawdziwego i dobrego horroru to np: Alien (8 pasażer Nostromo), Cos, Lsnienie, Rosemary's baby no i pierwsza czesc owego Egzorcysty... To sa filmy zaslugujace na pochwaly a nie takie tam bajki z durna fabula z pizza zamiast twarzy drapiacymi paznokciami po scianie... myslalem ze sie zesram ze smiechu jak to ogladalem:D:D Panowie rezyserzy... troche powagi, litosci. Wciaz tylko czekam na jakies mocne dzielo...na daremne

użytkownik usunięty

Rowniez przylaczam sie i uwazam, ze film Egzorcysta. Poczatek to mega shit... Nie moglam dotrwac do konca, caly czas sie wiercilam... po prostu mnie nudzil... nic w nim nie ma ciekawego. Nawet nie ma co porownywac ze wczesniejszym Egzorcysta z 1974 r...

użytkownik usunięty
dziobak100

A co Ty wiesz mądralo o włoskich horrorach z lat 70-tych, co? No proszę, wymień choćby jakieś tytuły. Dla Twojej wiadomości, włoskie "giallo" popularne w l. 70-tych szczyciły się właśnie rewelacyjnymi efektami specjalnymi (100% gore), gdyż twórcy bardziej skupiali się na warstwie wizualnej i klimacie, niż na fabule. Obejrzyj choćby "Suspirie" albo "Zombie flesh eaters", żeby mieć choćby jakiekolwiek pojęcie na temat "giallo". Dobra maksyma głosi, iż warto wiedzieć o czym się mówi. Jak chcesz zobaczyć film z naprawdę słabymi efektami, to odsyłam do kina campowego (dowolny przykład, choćby "Don't go in the woods")

Jedynka jest zajebista i najlepsza... w 3 tylko końcóweczka jest wporzo...

ocenił(a) film na 6
Michal1992

Film zrobiony wyłącznie dla pieniedzy.Myślałem że sie troche poboje a tu omal nie zasnołem...nie polecam.

użytkownik usunięty
dziobak100

Ty chyba nigdy nie oglądałeś włoskich horrorów z lat 70... bo porównywać ten film np. do kina gore, np. Suspirii albo Deep Red to jak porównać Koziołka Matołka do Wojny Światów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones