PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 783
oceny
5,7 10 1 21783
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

Całkiem niezły;)

ocenił(a) film na 6

Nie jest to jakaś rewelacja i majstersztyk ale oglądało się dobrze. Liczyłem na inną końcówkę ale
ogólnie było spoko. 6/10.

ocenił(a) film na 4
Penguin27

U mnie oglądało się nieźle tylko w drugiej odsłonie filmu. Początek gdzieś mnie do siebie nie przekonuje, tak samo jak unicestwienie zła, przez byłego klechę. Tani jak barszcz efekt niestety.
pozdro

ocenił(a) film na 6
djrav77

Ale sam pomysł z tym kościołem na zadupiu był fajny. Jeżeli chodzi o filmy o demonach to najbardziej lubię Adwokata diabła i Egzorcyzmy Emily Rose.

ocenił(a) film na 4
Penguin27

TAK, TAK, TAK!!! 3 x TAK. Mówię oczywiście o dwóch wymienionych przez Ciebie filmów. Dorzucę jeszcze zeszłoroczną ''Kronikę opętania'', chociaż to nie ten poziom, ale przynajmniej niezły film. Właśnie ''lepię'' do niego reckę, no i ''Amityville'' z 2005 roku.

ocenił(a) film na 6
djrav77

Amityville już mi się tak nie podobał ale ogólnie był ok. Zbyt mało tam było o genezie czyli kto nawiedzał tę chałupę i dlaczego. Czekam na porządny film o opętaniach, demonach i mistycyzmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones