PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 807
ocen
5,7 10 1 21807
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

Ale knot...

ocenił(a) film na 4

Ze tez ktos takiego gniota nakrecil. Chcieli zeby bylo strasznie a wyszla kupa. Czulem sie jakbym mumie ogladal. Poszli chlopaki na efekciarstwo a nie klimat. Nawet Iza Scorupco mimo iz dobrze grala w filmie i tak nic nie pomogla. Te wszystkie motyle, robaki, wywrocone oczy i lozko z wibratorem niemilosiernie tlamszone przez lata przez takie filmy. Ja wiem ze egzorcysta z lat 80 dzial sie gdzie indziej ale na boga... tam mieli szpital, pare uliczek i jeden dom raptem do wykorzystania i zrobili taki film ze szczac sie po porach chce. Ci mieli kupe efektow, pustynie, ruiny, piekny kosciol a i tak spartaczyli wszystko. Do tego motywy z tymi hienami i krukami to taka pomylka ze szkoda mi sie rozpisywac. Jak to dzis bywa za oceanem poszli na potworki, szpetne mordy i krew. Jeszcze na sile choc nie wiem po co wprowadzili motyw z tym obozem i dziewczynka. "Ze niby bedzie strasznie jak wprowadzimy sfastyke i hitlerowcow. To teraz na topie!". Plakac sie chce. Do tego caly film sie kupy nie trzyma i jest strasznie meczacy w ogladaniu. 4/10. I tak za duzo.

ocenił(a) film na 4
Rafcyk

Egzorcysta z lat 70. Moj blad.

użytkownik usunięty
Rafcyk

dokładnie mogło być dobrze,a tak wyszło beznadziejnie!..

ocenił(a) film na 3
Rafcyk

skoro ten egzorcysta jest kompletnym dnem a egzorcysta z lat 70 jest taki straszny ze szczac sie chce ( dla mnie ten film jest kupą moze straszył w latach 70 ale teraz to idzie sie tylko posmiac ) to nawet niechce ogladac filmu " egzorcysta - początek "

ocenił(a) film na 4
Grzybiasty

Powiem tak. Jesli lubisz Izabele Scorupco to mozesz obejzec ten film. Nie spodziewaj sie jednak zadnych rewelacji. Jesli nie chce ci sie go ogladac, to nic nie stracisz.

ocenił(a) film na 3
Rafcyk

że tak powiem, z ust mi to wyjołeś ;P mogę się podpisać pod każdym słowem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones