PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12105}

Światłość dnia

Light of Day
6,6 167
ocen
6,6 10 1 167
Światłość dnia
powrót do forum filmu Światłość dnia

w porządku

ocenił(a) film na 6

zgrabny, porządnie zrealizowany film obyczajowy o perypetiach rodzeństwa z robotniczej części miasta. wiadomo, będą rodzinne dramaty i kłótnie, ale to nie to jest tu najważniejsze. grunt że na pierwszym planie jest Michael J. Fox u szczytu swej kariery, a partnerują mu Joan Jett i Gena Rowlands. do tego jeszcze trochę gitarowego grania i Paul Schrader za kamerą. w zasadzie patrząc po zestawie nazwisk należałoby się spodziewać czegos lepszego, ale film jest po prostu przyzwoity, bez ambicji wzbijania się na jakiekolwiek wyżyny. w sam raz na 6/10. ciekawostką jest fakt, iż w pewnym momencie pojawia sie tu również Trent Reznor jako członek jednej z kapel, które przewijają się przez ekran, tyle, że to wiadomosć chyba tylko dla najbardziej zagorzałych entuzjastów NIN, bowiem występ lidera, jest - delikatnie mówiąc - nader skromny i sprowadza się do służenia za tło.

ocenił(a) film na 7
Caligula

Zgadzam się, przyzwoity film, ale żadne tam wysokie loty. Joan Jett bardzo ładnie zagrała, duży plus bo obawiałam się sztuczności. Jednak nie podobała mi się chemia między nią, a J. Foxem. Cały film miałam wrażenie, że zaraz się pocałują. Mało siostrzano - braterska :) Czy to tylko moje wrażenie?

sicksister

Widziałem fragment na YT filmu jak razem wykonywali tytułową piosenkę i podzielam Twoje zdanie :) Natomiast mam nieodparte wrażenie, że musiałem ten film już widzieć kilkanaście lat temu jako młody nastolatek. W każdym razie muszę go zobaczyć ponownie, bo uwielbiam JJ i to na pewno dzięki niej zapadł mi owy film w pamięć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones